10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

W dniach 21 maja – 26 czerwca Suzuki Motor Poland przy współpracy z autoryzowanymi dilerami zorganizowało Nowy Swift Roadshow, cykl spotkań z klientami zainteresowanych samochodem Suzuki Swift czwartej generacji.

Roadshow był także okazją do spotkania ze sportowcami wspieranymi przez Suzuki Motor Poland, jednego z czołowych mecenasów sportu z branży motoryzacyjnej.

Goście Nowy Swift Roadshow mieli okazję spotkać się i porozmawiać z czołówką pięściarek i pięściarzy boksu olimpijskiego, wśród których znalazła się Aneta Rygielska przygotowująca się do startu w Igrzyskach Olimpijskich Paryż 2024.

Salony Suzuki odwiedzili też zawodnicy i działacze piłki nożnej, reprezentujący kluby piłkarskie uczestniczące w rozgrywkach Betclic 1 Liga, którego Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym jest Suzuki. Jednym z gości był Japończyk Yuya Kamon, piłkarz ŁKS Łódź. W spotkaniach wzięli udział również przedstawiciele klubów Ruch Chorzów, Odra Opole, Stal Rzeszów, Polonia Warszawa, Znicz Pruszków, Wisła Płock oraz Motor Lublin, który właśnie awansował do Ekstraklasy.

Suzuki jest również Partnerem Oficjalnym Orlenu Superligi, czołowej ligi rozgrywek piłki ręcznej kobiet i mężczyzn. W spotkaniach w ramach Nowy Swift Roadshow wzięli udział szczypiornistki, szczypiorniści i trenerzy klubów EKS Start Elbląg, KGHM MKS Zagłębie Lubin, MKS Kalisz, Zepter KPR Legionowo oraz Corotop Gwardia Opole.

08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

Dowiedz się więcej
20.06.2024

Konkurs „Lider Jakości Suzuki” rozstrzygnięty

Zwycięzcą konkursu „Lider Jakości Suzuki” za rok fiskalny 2023 został autoryzowany salon Suzuki Mad Mobil z Rybnika.

Dowiedz się więcej