O firmie

Firma P.U.H. Auto-Complex Zdzisław Czerwiński jest liderem w regionie branży motoryzacyjnej.
Sprzedażą samochodów zajmujemy się już od 1995 roku – ucieszyliśmy nowymi samochodami już kilkanaście tysięcy Klientów.

P.U.H. Auto Complex jest autoryzowanym dealerem Suzuki od marca 2006 roku. Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, serwisu oraz wynajmu samochodów.

Z wielką radością zapraszamy do nowo otwartego Salonu Suzuki w Tarnowie.

Firma posiada także oddziały: w Nowym Sączu i Nowym Targu.

Do dyspozycji Klientów są wyspecjalizowani pracownicy w działach: sprzedaży samochodów, serwisu mechanicznego, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów oraz kredytów i ubezpieczeń czołowych towarzystw ubezpieczeniowych.

Doświadczenie i profesjonalizm naszego personelu sprawia, że z roku na rok nasze salony i punkty serwisowe odwiedza coraz więcej Klientów.
Perfekcja wykonania oferowanych przez nas samochodów jest najlepszą gwarancją Państwa satysfakcji.

W celu ułatwienia decyzji zakupowych, oferujemy różne modele samochodów testowych i ekspozycyjnych, które są do dyspozycji Klientów w godzinach otwarcia salonu a nasi sprzedawcy pomogą przy wyborze.

Najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze, a także wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel zapewnią najwyższą jakość usług serwisowych z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego).

W sklepie części zamiennych i akcesoriów znajdą Państwo szeroką gamę oryginalnych części i akcesoriów a pracownicy działu pomogą w sprawnym i właściwym dokonaniu zamówienia.

„Sprzedawanie oraz serwis samochodów było i jest naszą pasją”
Właściciele oraz pracownicy Auto-Complex Zdzisław Czerwiński.